Як пошити футболку самостійно?

Пропонуємо Вам сьогодні звернути свою увагу на викрійку футболки, такий простий, і, в той же час, такий незамінний вид одягу.

Футболка і сорочка - близькі родички, адже недарма англійською мовою футболку називають T-shirt, тобто сорочка Т-подібного силуету.

Взагалі, цікаво, що футболки з розряду нижнього одягу в розряд популярного одягу перейшли не так давно - в 19 столітті, і спочатку полюбилися шахтарям і вантажникам, потім американським військовим, а слідом за ними американським матусям, які мали переважно синів.

І все з тих же причин - футболка не заважає і не вимагає часу на застібання гудзиків і кнопок, які не треба постійно пришивати, легко преться, і, в цілому, дешевий і практичний одяг.

Модною футболка почала ставати тільки після другої світової війни, особливо після фільму «Трамвай Бажання» з неповторним Марлоном Брандо, красенем-чоловіком 50-х років.

Розглянута нами сьогодні викрійка футболки типово жіноча, облягаючого силуету, з V-подібним вирізом і короткими рукавами.

Для пошиття футболки приємною в носінні підійдуть льон, бавовна; напередодні зимових холодів можна звернути свою увагу і на більш щільну тканину.

Ну ось начебто і все, нижче ви знайдете цю викрійку футболки.

Викрійка футболки. Схема з'єднання деталей.

Для того, щоб футболка привертала увагу і повною мірою відображала вашу індивідуальність, крім вибору тканини оригінальної розмальовки або принтів, можна використовувати ажурні узори, можливо геометричні, виконані, наприклад, технікою аплікації.

Вдалого пошиття!