Спецодяг для керівника на виробництві підприємств

Спецодяг для керівника - складний продукт, що володіє несумісними на перший погляд властивостями і якостями. Над її створенням виробники засобів захисту працюють не один десяток років, придумуючи, як зробити захисний одяг стильним, при погляді на яку розумієш: це робочий костюм керівника.

Штани і куртка - найпоширеніший набір елементів одягу, який людство активно використовує вже багато століть. Нічого більш досконалого і універсального поки не придумано. Штани захищають ноги і нижню частину тіла, куртка - верхню частину тіла. Якщо стає жарко, куртку завжди можна зняти. 
Комплект, що складається зі штанів і куртки, сьогодні використовується у всіх сферах людської діяльності, в тому числі і на роботі. Його носять як рядові працівники підприємств, так і керівники вищої ланки. Різниця спецодягу перших і других полягає за великим рахунком лише в різних вимогах: костюм робочих повинен захищати від шкідливих факторів виробництва, бути практичним і зручним; спецодяг керівників крім цього має бути ще і стильною, щоб керівника завжди було помітно.

Спецодяг в стилі сафарі
Костюм, розроблений спеціально для керівників підприємств. Його особливість - оригінальне рішення в стилі сафарі і тканина підвищеної комфортності зі стрейч-ефектом, що забезпечує свободу рухів. 
Спецодяг в стилі сафарі - такого ще не було на українському ринку! 
Стиль сформувався в 20-і роки 20 століття, і залишився актуальним до нашого часу. Його творцями були мандрівники і мисливці, найбільше цінують в одязі практичність і комфорт. Саме тому основними кольорами стилю сафарі стали бежевий, пісочний, хакі, а основними тканинами - натуральні бавовняні. Візитна картка стилю сафарі - куртка з погонами і чотирма зручними кишенями.

Захист, комфортність і стиль
Костюм благородного бежевого кольору виконаний з щільного (300 г / м ²) тканини панама стретч (Carrington) з підвищеним (60%) вмістом бавовни. Поряд з міцністю тканину панама стретч має здатність розтягуватися і швидко відновлювати форму. Одяг з такої тканини при всій строгості покрою не сковує рухів, завдяки високій щільності чудово захищає від пилу, підходить для роботи в умовах сильної запиленості та забрудненості, її можна прати при температурі 85 ° С: тканина не дає усадки і зберігає після численних прань первісний колір. 
Куртка костюма з англійським коміром, погонами і відлітними кишенями з успіхом замінює піджак, надає енергійний і підтягнутий вигляд будь-якій фігурі. У накладних бічних кишенях штанів зручно зберігати необхідні дрібниці. Кишені куртки і штанів закриті клапанами з декоративними гудзиками. 

Костюм в стилі сафарі - новий етап розвитку спецодягу для керівного складу підприємств, що суміщає в собі переваги сучасних технологій і матеріалів для виробництва робочого одягу і традиції світової моди. У цьому костюмі буде зручно керівнику будь-якого підприємства. Костюм в стилі сафарі - це захист, комфортність і стиль.