Уніформа обслуговуючого персоналу

У ресторанній справі без уніформи обслуговуючому персоналу ресторану не обійтися: вона потрібна, по-перше, для створення в залі тієї неповторної атмосфери, що так приваблює гостей (якщо ресторан оформлений під корабель, то офіціантки, природно, повинні бути в смугастих футболках, щоб своїм костюмом доповнювати корабельну обстановку), і по-друге, для того, щоб відрізнити, скажімо, офіціанта від інших гостей (якщо офіціант одягнений точно так само, як і гості, то відвідувач, коли йому що-небудь знадобитися, буде сидіти в подиві, не знаючи до кого звернутися). 

Досвідчені ресторатори навіть радять ввести в уніформу обслуговуючого персоналу спеціальний елемент, який би різко впадав в око відвідувачів: наприклад, яскраву хустку поверх блузи, або специфічний головний убір. Важливий і корпоративний стандарт: хороші пошивні фабрики завжди проектують одяг який вкладається у даний стандарт. 

Не слід забувати директору ресторану і про універсальність уніформи: плинність кадрів в офіціантів гранично велика, і добре б, щоб уніформа підходила будь-якій людині (наприклад, широку блузу можуть надіти люди будь-яких «габаритів», так що форма може успішно переходити від одного працівника до іншого). 

Високі вимоги пред'являються і до тканини: вона повинна бути практичною і зручною для персоналу, не м'ятися, добре тримати форму, мати стійкість до термічної обробки (адже прати форму доводиться надзвичайно часто) і мати підвищену зносостійкість. Тому-то досвідчені ресторатори і вважають за краще замовляти пошиття професійного одягу на швейних фабриках, що спеціалізуються на даній області: там і тканину потрібну підберуть, і будуть дотримуватися необхідних корпоративних стандартів, і зроблять форму універсальною для клієнта.