Статьи о спецодежде, униформе, корпоративной одежде

Як пошити футболку самостійно?

Пропонуємо Вам сьогодні звернути свою увагу на викрійку футболки, такий простий, і, в той же час, такий незамінний вид одягу.

Футболка і сорочка - близькі родички, адже недарма англійською мовою футболку називають T-shirt, тобто сорочка Т-подібного силуету.

Подробнее...
 

Спеціалізований теплий одяг

 

Зимові кліматичні умови висувають підвищені вимоги до забезпечення безпеки праці. Важливим елементом цієї роботи є забезпечення персоналу якісним теплозахисним спеціальним одягом.

Основоположні вимоги, що стосуються застосування засобів індивідуального захисту, встановлюються статтями Трудового кодексу України, Правилами забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими ЗІЗ. Теплий спеціальний одяг і тепле спеціальне взуття, як засіб захисту від холоду, видається працівникам за професіями і посадами, передбаченим Типовими галузевими нормами.

Подробнее...
 

Вишивка логотипу на різних виробах корпоративного одягу

Ще з давніх часів краса приносить людям естетичну насолоду, з цієї причини майстерно зроблені речі незмінно викликають зацікавленість. Тривимірна вишивка - відмінне рішення прикрасити деталі одягу і всілякі речі з тканини. Комп'ютерна вишивка змогла випередити ручну по швидкості і результатами роботи, тому вона законно зайняла провідне місце. Автоматичні апарати з чималою кількістю головок можуть забезпечити високу ступінь продуктивності.

Подробнее...
 

Виникнення футболки та її популярність

Незважаючи на українську назву, поява футболки ніяк не пов'язане з футболом. Своїм походженням вона "зобов'язана" першій світовій війні і підприємливості американців. Після нападу японців на Перл Харбор (1941) в армію америки закликали одинадцять мільйонів новобранців, і у Пентагону з'явилися проблеми з обмундируванням солдатів. Американці звернули увагу на легку бавовняну нижню білизну європейських солдатів і без зволікань удосконалили досягнення "колег по зброї", винайшовши сорочку з бавовни з короткими рукавами і круглим коміром. Вона могла бути верхнім одягом на судні біля берегів Тихого океану або нижньою сорочкою в більш холодному кліматі.

Подробнее...
 

Спецодяг для керівника на виробництві підприємств

Спецодяг для керівника - складний продукт, що володіє несумісними на перший погляд властивостями і якостями. Над її створенням виробники засобів захисту працюють не один десяток років, придумуючи, як зробити захисний одяг стильним, при погляді на яку розумієш: це робочий костюм керівника.

Подробнее...
 

Одяг для будівельників

У будівельній галузі існує чимало спеціальностей, яким роботодавець за законом зобов'язаний видавати спецодяг та засоби індивідуального захисту. Але вимоги закону - не єдина причина, яка спонукає керівника «обмундирувати» своїх підлеглих.

Подробнее...
 


Баннер